KABINY PRYSZNICOWE

Kabiny prysznicowe i ścianki walk in pod wymiar.

Kabiny prysznicowe produkowane przez naszą firmę są bezpieczne, wygodne, funkcjonalne i bez wątpienia nowoczesne. Niewątpliwie stanowią doskonałe rozwiązanie kąpielowe do łazienek zarówno w domach prywatnych, jak i w miejscach użytku publicznego. Są integralną częścią każdej łazienki. Ściany szklane walki in i kabiny prysznicowe znalazły już zastosowanie w dużych salonach kąpielowych jak i również niewielkich łazienkach.

Nasze kabiny prysznicowe wykonujemy pod wymiar. Dopasowujemy szkło pod względem wysokości szerokości oraz głębokości. Do produkcji wykorzystujemy szkła grubości 8mm hartowane optiwhite lub float oraz trwałe i sprawdzone akcesoria ze stali nierdzewnej i aluminium.

Produkujemy kabiny w nowoczesnych systemach, bezramowych, lekkich i w minimalistycznym wydaniu oraz kabiny w ramkach w różnej kolorystyce. Dostępne są modele z drzwiami rozsuwanymi, a także z drzwiami otwieranymi do wewnątrz i na zewnątrz. Jednocześnie gdy zastosujemy na szkło hartowane od wewnętrznej strony powłokę nano nasza kabina stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna i praktyczna ponieważ zmniejszy osadzanie się kamienia.

Jeśli nie wiesz jaką kabinę wybrać aby zmieściła się do małej łazienki lub chcesz aby codzienny komfort pod dużym prysznicem był praktyczny skontaktuj się z nami. Postaramy się doradzić, wymierzyć, dostarczyć i zamontować kabinę pod wymiar w Twoim domu, mieszkaniu czy hotelu.