Fototapety

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Tapeta na bazie PCV na podłożu z włókniny.

Charakteryzuje się doskonałą bielą, przeznaczona do profesjonalnych zadruków przy wykorzystaniu druku cyfrowego

Wyjątkowej jakości tapeta o gramaturze 330g/m2. jest gładka satynowa (nie odbija światła) lub z delikatną strukturą płótna, jest gruba – doskonale ukrywa wszelkie nierówności ścian. Materiał pozwala „oddychać” ścianom dlatego idealnie nadaje się do zastosowania we wszystkich pomieszczeniach użytkowych. Wyjątkowość tego materiału polega na sposobie klejenia (czyste naklejanie), pozwala nam kleić ją na „styk”.

Zastosowanie zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w nowoczesnych budynkach użytku publicznego. Właściwości wspomagające nakładanie i montaż. Mała przezroczystość umożliwia zakrycie większości śladów na ścianie. Specjalne wykończenie powierzchni pozwala na osiągnięcie profesjonalnych efektów przy wydruku. Możliwość zwiększenia atrakcyjności drukowanych obrazów przez dobór odpowiedniej faktury powierzchni. Możliwość wyboru spośród sześciu różnych faktur powierzchni.
Do dyspozycji mamy najbardziej popularną powłokę gładką oraz 3 rodzaje materiału ze strukturą:
- piasku
- tynku
- pomalowanego płótna

Do klejenia używamy kleju do tapet.

Opcja zalaminowania wydruku zwiększa głębię koloru i wzmacnia wytrzymałość mechaniczną wydruku.

Dostępne materiały na fototapety ze strukturą:

Fototapety na meble, lodówki, szafy, drzwi przesuwne.

Drukowane na folii samoprzylepnej dodatkowo zalaminowane folia mat co sprawia ze materiał jest grubszy i łatwo się umieszcza na powierzchnie płaską. Laminat dodatkowo zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Tego rodzaju fototapety można umieszczać (naklejać) na płyty mdf, szkło, ścianę, blachę i wiele innych materiałów.